About us سوالات متداول        
 
 
             

 

 
   
 
 
 
   
   

خساپا پس از ثبت افزايش سرمايه در بورس باز خواهد شد

   

   

 

   
 

معاون اقتصادی گروه سایپا گفت: پيرو برگزاري مجمع عمومی فوق‌العاده سهامداران شرکت سایپا و افزايش سرمایه این شرکت از محل تجدید ارزیابی‌ دارایی‌ها نماد معاملات خساپا از ۲۷ اسفندماه گذشته بسته شده و پس از ثبت اين افزايش سرمايه بازگشایي خواهد شد

     
 

 

به گزارش سايپانيوز، دکتر چهارمحالی با بيان اينكه براساس قوانين جديد سازمان بورس و اوراق بهادار كشور بازگشایي نماد معاملاتي شركت ها پس از افزايش سرمايه، منوط به ثبت افزایش سرمایه نزد مرجع ثبت شرکت ها امکان پذیر است، اظهار كرد: نخستين گام در بازگشایي نماد معاملاتي سايپا ثبت افزايش سرمايه مصوب در مجمع عمومی فوق‌العاده سهامداران است.

چهارمحالی ادامه داد: پس از ارائه اطلاعات از سوي سايپا و ثبت افزايش صورت گرفته، دارایي سهامداران نيز بايد تجميع شود تا پس از آن امكان بازگشایي نماد فراهم آيد.

به گفته وي اقدامات لازم براي بازگشایي نماد با وجود محدوديت هاي اداري ناشي از برنامه هاي مقابله با شيوع ويروس كرونا در شركت سايپا و سازمان بورس و اوراق بهادار كشور در حال انجام است و طي روزهاي آينده نهایي و نماد بازگشایي خواهد شد.

 

 

 

 

 

     
  منبع خبر : سایپا نیوز  

 

     
     
     
 
ار
 
 

 

 

 

 

     
 
سایت های هم گروه و مرتبط
                 
   
                 
 
 
اطلاعات تماس سامانه های مرتبط دسترسی سریع
     
  آدرس: تهران، خیابان میرداماد، بین خیابان شمس تبریزی و مصدق شمالی (نفت شمالی)، پلاک 209
  22900900 - 23053000 تلفن
  22220612 تلفکس
  1919614575 کد پستی
  info@rayansaipa.com ایمیل

 

شرکت لیزینگ رایان سایپا از سال 1380 فعالیت خود را در زمینه واگذاری اقساطی خودرو به همراه دو شرکت زیرمجموعه بامجوز رسمی از بانک مرکزی به صورت هلدینگ به طور سمی آغاز نمود

بیشتر بدانید

         
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای شرکت لیزینگ رایان سایپا © محفوظ می باشد
Rayan Saipa © 2020 All Rights Reserved